Elting electronics


Go to content

RADIOKOMUNIKIM

TELEKOMUNIKIM

KOMPONENTE PASIVE

PAISJE KONFERENCIALE

PAISJE TĖ SIGURISĖ

PĖR NE!

Themeluar mė 1984, ELTING electronics, ėshtė njė ndėr kompanitė e para private nė Kosovė pėr projektim, instalime, shėrbime dhe mirėmbajtje tė sistemeve radio-telekomunikative, sistemeve audio-vizuele, dhe sistemeve tė sigurisė sė lartė. Ne, tani ofrojmė klientėve tanė komplet shėrbimet e sistemeve radio-telekomunikative, radio sistemeve mikrovalore, sistemeve tė pėrkthimit simultan dhe konferencial, CCTV, kontrollit tė qasjes dhe sistemeve tė sigurisė.
mė shumė

PARTNERĖT

BALLINA | PORTOFOLIO | REFERENCAT | PĖR NE | KONTAKT | Site Map


Back to content | Back to main menu